OPEN ATELIER 2020

Op 14 & 15 maart 2020 doen wij wederom mee met de Open Atelier Dagen in Coevorden. Wij openen onze deuren van 11:00 tot 17:00 uur. We tonen een collectie bronzen beelden van Maurice Den Boer waaronder paardenbeelden, vogelbeelden en uiteraard zal er ook deel van zijn AVIATOREN collectie te zien zijn.
Wij zijn gespecialiseerd in bronzen beelden gegoten volgens de cire perdue methode en werken regelmatig in opdracht.

Met meer dan 30 deelnemende ateliers aan de atelierroute is er voor iedereen wat moois te vinden. De locaties zijn makkelijk te herkennen aan een regenboog gekleurde windturbine.

U bent van harte welkom aan de Markeweg in Zwinderen!

Studio KunstzinnigeZaken
Markeweg 20 in Zwinderen
tel: 06-19184170

Open Atelier Dagen Coevorden - OAD 2020

Trefwoorden: Galerie in Drenthe | Galerie in Overijssel | Galerie in Groningen | Atelier Bronsgieterij in Drenthe Beelden in opdracht Monumenten Gedenktekens Erepenningen Bronzen plaquette Bronzen beeld Grafmonument in opdracht Drenthe Bronsgieter in Drenthe Coevorden Kunst Beeldhouwer in Zwinderen

Tagged , ,

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.